Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On a factorization of Riemann's zeta function with respect to a quadratic field and its computation

Autor
Ros, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A, Matemáticas
Data de publicació
2012-09
Volum
106
Número
2
Pàgina inicial
419
Pàgina final
427
DOI
https://doi.org/10.1007/s13398-012-0060-z Obrir en finestra nova
Paraules clau
Factorization, Functional equation, Quadratic field, Riemman's ¿ function
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants

  • Ros Oton, Xavier  (autor)