Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Deformations of Kahler manifolds with nonvanishing holomorphic vector fields

Autor
Amoros, J.; Manjarin, M.; Nicolau, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of the European Mathematical Society
Data de publicació
2012
Volum
14
Número
4
Pàgina inicial
997
Pàgina final
1040
URL
http://arxiv.org/pdf/0909.4690v4.pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
Fujiki manifold, Kahler manifold, deformation, vector field
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants