Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the cardinality of sumsets in torsion-free groups

Autor
Böröczky, K.; Pálfy, P.; Serra, O.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Bulletin of the London Mathematical Society
Data de publicació
2012-10
Volum
44
Número
5
Pàgina inicial
1034
Pàgina final
1041
DOI
https://doi.org/10.1112/blms/bds032 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Böröczky, Károly J.  (autor)
  • Pálfy, P.P.  (autor)
  • Serra Albo, Oriol  (autor)