Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Discrete-time adaptive control of nonlinear base isolated structures

Autor
Pozo, F.; Rodellar, J.; Ismail, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of innovative computing information and control
Data de publicació
2012-09
Volum
8
Número
9
Pàgina inicial
6357
Pàgina final
6370
URL
http://www.ijicic.org/ijicic-11-03103.pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
Backstepping, Base-isolated structures, Discrete-time control, Hysteresis
Grup de recerca
CoDAlab - Control, Modelització, Identificació i Aplicacions

Participants