Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Covering point sets with two disjoint disks or squares

Autor
Cabello, S.; Díaz, J.; Seara, C.; Sellarès, J.; URRUTIA, J.; Ventura, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational geometry: theory and applications
Data de publicació
2008-08
Volum
40
Número
3
Pàgina inicial
195
Pàgina final
206
DOI
https://doi.org/10.1016/j.comgeo.2007.10.001 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Covering, Disks, Facility location, Geometric optimization, Squares
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications

Participants

  • Cabello, Sergio  (autor)
  • Díaz Bañez, José Miguel  (autor)
  • Seara Ojea, Carlos  (autor)
  • Sellarès Chiva, Joan Antoni  (autor)
  • Urrutia Galicia, Jorge  (autor)
  • Ventura, Inmaculada  (autor)