Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The Inner Equation for Generalized Standard Maps

Autor
Baldoma, I.; Martin, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on applied dynamical systems
Data de publicació
2012
Volum
11
Número
3
Pàgina inicial
1062
Pàgina final
1097
DOI
https://doi.org/10.1137/110859932 Obrir en finestra nova
Paraules clau
asymptotic formula, exponentially small phenomena, inner equation, numerical computations, splitting of separatrices
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC