Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the relationship between the traceability properties of Reed-Solomon codes

Autor
Moreira, J.; Fernandez, M.; Soriano, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics of communications
Data de publicació
2012-11
Volum
6
Número
4
Pàgina inicial
467
Pàgina final
478
DOI
https://doi.org/10.3934/amc.2012.6.467 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Fingerprinting and traitor tracing, Identiáble parent property, MDS codes, Reed-Solomon codes, Separating codes
Grup de recerca
ISG - Grup de Seguretat de la Informació

Participants