Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity of Stable Solutions up to Dimension 7 in Domains of Double Revolution

Autor
Cabre, X.; Ros, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Communications in partial differential equations
Data de publicació
2013-01
Volum
38
Número
1
Pàgina inicial
135
Pàgina final
154
DOI
https://doi.org/10.1080/03605302.2012.697505 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Regularity of stable solutions, Semilinear elliptic equations
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants