Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The k-restricted edge-connectivity of a product of graphs

Autor
Balbuena, C.; Marcote, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete applied mathematics
Data de publicació
2013-01
Volum
161
Número
1-2
Pàgina inicial
52
Pàgina final
59
DOI
https://doi.org/10.1016/j.dam.2012.08.001 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
Control de invariantes en grafos sujetos a propiedades estructurales
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1101528~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions