Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Global existence and uniqueness of solutions to a model of price formation

Autor
Gonzalez, M.; Chayes, L.; Gualdani, M.; Kim, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on mathematical analysis
Data de publicació
2009
Volum
41
Número
5
Pàgina inicial
2107
Pàgina final
2135
DOI
https://doi.org/10.1137/090753346 Obrir en finestra nova
URL
http://dx.doi.org/10.1137/090753346 Obrir en finestra nova
Paraules clau
diffusion equation with source, free boundary problem, gobal well-posedness, price formulation model
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants