Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Order regularity of two-node Birkhoff interpolation with lacunary polynomials

Autor
Palacios-Quiñonero, F.; Rubio, P.; Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics letters
Data de publicació
2009-03
Volum
22
Número
3
Pàgina inicial
386
Pàgina final
389
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aml.2008.06.004 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis
CoDAlab - Control, Modelització, Identificació i Aplicacions

Participants