Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Equivalent low-order model for a nonlinear diffusion equation

Autor
Farjas, J.; Herrero, R.; Pons, R.; Pi, F.; Orriols, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica. D, Nonlinear phenomena
Data de publicació
1996-06
Volum
95
Número
1
Pàgina inicial
107
Pàgina final
127
Grup de recerca
DONLL - Dinàmica no Lineal, Òptica no Lineal i Làsers

Participants

  • Farjas Silva, Jordi  (autor)
  • Herrero Simon, Ramon  (autor)
  • Pons, R  (autor)
  • Pi, F  (autor)
  • Orriols, G  (autor)