Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Étude d'une famille biparamétrique du type Lewis-Papapetrou, de solutions 1-solitoniques des équations d'Einstein

Autor
Comellas, F.; Verdaguer, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Comptes rendus de l'Académie des Sciences. Série II, mécanique, physique chimie, sciences de l'Univers, sciences de la terre
Data de publicació
1982-01
Volum
294II
Número
2
Pàgina inicial
1207
Pàgina final
1210
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants