Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Global periodicity and openness of the set of solutions for discrete dynamical systems

Autor
Rubió-Massegú, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of difference equations and applications
Data de publicació
2009-06
Volum
15
Número
6
Pàgina inicial
569
Pàgina final
578
DOI
https://doi.org/10.1080/10236190802219984 Obrir en finestra nova
URL
http://www.informaworld.com/smpp/content~db=all~content=a912618695 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
CoDAlab - Control, Modelització, Identificació i Aplicacions

Participants