Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Crossing matrices and Thurston's normal form for braids

Autor
Burillo, J.; Gutierrez, M.; Krstic, S.; Nitecki, Z.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Topology and its applications
Data de publicació
2002-02
Volum
118
Número
3
Pàgina inicial
293
Pàgina final
308
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Burillo Puig, Jose  (autor)
  • Gutierrez, Mauricio  (autor)
  • Krstic, Sava  (autor)
  • Nitecki, Zbigniew  (autor)