Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On octahedral extensions of Q and quadratic Q-curves

Autor
Fernández, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal de théorie des nombres de Bordeaux
Data de publicació
2003-10
Volum
15
Número
1
Pàgina inicial
125
Pàgina final
131
DOI
https://doi.org/10.5802/jtnb.391 Obrir en finestra nova
URL
http://jtnb.cedram.org/jtnb-bin/item?id=JTNB_2003__15_1_125_0 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants