Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On computational order of convergence of some multi-precision solvers of nonlinear systems of equations

Autor
Grau, M.; Grau, A.; Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Octogon mathematical magazine
Data de publicació
2014-01
Volum
21
Número
2
Pàgina inicial
569
Pàgina final
592
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants