Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Vertices of given degree in series-parallel graphs

Autor
Drmota, M.; Gimenez, O.; Noy, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Random structures and algorithms
Data de publicació
2010-05
Volum
36
Número
3
Pàgina inicial
273
Pàgina final
314
DOI
https://doi.org/10.1002/rsa.20290 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Central limit theorem, Degree distribution, Generating functions, Series-parallel graphs, Singularity analysis
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants