Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity of radial stable solutions to semilinear elliptic equations for the fractional laplacian

Autor
Sanz-Perela, T.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Communications on pure and applied analysis
Data de publicació
2018-11-01
Volum
17
Número
6
Pàgina inicial
2547
Pàgina final
2575
DOI
https://doi.org/10.3934/cpaa.2018121 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/118332 Obrir en finestra nova
https://arxiv.org/pdf/1712.08598.pdf Obrir en finestra nova
URL
http://aimsciences.org/article/doi/10.3934/cpaa.2018121 Obrir en finestra nova
Citació
Sanz-Perela, T. Regularity of radial stable solutions to semilinear elliptic equations for the fractional laplacian. "Communications on pure and applied analysis", 1 Novembre 2018, vol. 17, núm. 6, p. 2547-2575.
Paraules clau
Dirichlet problem, Extremal solution, Fractional Laplacian, Stable solutions
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants

Arxius