Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

GEOMETRIC HAMILTON-JACOBI THEORY FOR NONHOLONOMIC DYNAMICAL SYSTEMS

Autor
José F. Cariñena; Gràcia, Xavier; Marmo, G.; Muñoz-Lecanda, Miguel C.; Martínez, E.; Roman-Roy, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of geometric methods in modern physics
Data de publicació
2010-05
Volum
7
Número
3
Pàgina inicial
431
Pàgina final
454
URL
http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/0908/0908.2453v1.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DGDSA - Geometria Diferencial, Sistemes Dinàmics i Aplicacions
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants