Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the average performance of orthogonal range search in multidimensional data structures

Autor
Duch, A.; Martinez, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of algorithms
Data de publicació
2002
Volum
44
Número
1
Pàgina inicial
226
Pàgina final
245
URL
http://dx.doi.org/10.1016/S0196-6774(02)00213-4 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Average-case analysis, K-d trees, Multidimensional data structures, Multidimensional search, Orthogonal range search, Partial match search, Quadtrees
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants