Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Paramodulation with well-founded orderings

Autor
Bofill, M.; Rubio, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of logic and computation
Data de publicació
2009-04
Volum
19
Número
2
Pàgina inicial
263
Pàgina final
302
DOI
https://doi.org/10.1093/logcom/exn073 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
TIN2007-68093-C02-01 LogicTools2
URL
http://logcom.oxfordjournals.org/content/19/2/263.full.pdf Obrir en finestra nova
Paraules clau
Equational reasoning, Knuth–Bendix completion, Paramodulation, Term rewriting, Theorem proving
Grup de recerca
LOGPROG - Lògica i Programació

Participants