Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical inequalities and applications

Total activitats: 2
ISSN
1331-4343 Obrir en finestra nova
Publicació / Producció
Zagreb : University. Faculty of Textile Technology, [1998] -
Editorial
Element d.o.o.

Producció científica

1 a 2 de 2 resultats
 
  • Two families of cyclical inequalities

     Diaz-Barrero, J.L.
    Mathematical inequalities and applications
    Vol. 15, num. 1, p. 199-209
    Data de publicació: 2012-01
    Article en revista
    Carregant...
  • New refinements of some classical inequalities

     Marghidanu, D.; Diaz-Barrero, J.L.; Radulescu, S.
    Mathematical inequalities and applications
    Vol. 12, num. 3, p. 513-518
    DOI: 10.7153/mia-12-39
    Data de publicació: 2009-07
    Article en revista
    Carregant...