Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Relevant phylogenetic invariants of evolutionary models

Autor
Casanellas, M.; Fernández-Sánchez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal de mathématiques pures et appliquées
Data de publicació
2011-09
Volum
96
Número
3
Pàgina inicial
207
Pàgina final
229
DOI
https://doi.org/10.1016/j.matpur.2010.11.002 Obrir en finestra nova
Projecte finançador
GEOMETRÍA DE VARIEDADES ALGEBRAICAS Y APLICACIONES
URL
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0021782410001455 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants