Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An application of topological multiple recurrence to tiling

Autor
De La Llave, R.; Windsor, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete and continuous dynamical systems. Series S (paper)
Data de publicació
2009
Volum
2
Número
2
Pàgina inicial
315
Pàgina final
324
DOI
https://doi.org/10.3934/dcdss.2009.2.315 Obrir en finestra nova
URL
http://www.aimsciences.org/journals/displayPapers1.jsp?pubID=297 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Pattern, Tiling, multiple topological recurrence., recurrence
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Windsor, Alistair  (autor)