Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

SOPDEs and nonlinear connections

Autor
Roman-Roy, N.; Salgado Seco, Modesto; Vilariño, Silvia
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Publicationes mathematicae Debrecen
Data de publicació
2011-01
Volum
78
Número
2
Pàgina inicial
297
Pàgina final
316
DOI
https://doi.org/10.5486/PMD.2011.4631 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants

  • Roman Roy, Narciso  (autor)
  • Salgado Seco, Modesto  (autor)
  • Vilariño, Silvia  (autor)