Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Identification of Traitors in Algebraic-Geometric Traceability Codes

Autor
Fernandez, M.; Soriano, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE transactions on signal processing
Data de publicació
2004-10
Volum
52
Número
10
Pàgina inicial
3073
Pàgina final
3077
DOI
https://doi.org/10.1109/TSP.2004.833858 Obrir en finestra nova
URL
http://ieeexplore.ieee.org/xpls/abs_all.jsp?arnumber=1337283&tag=1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ISG - Grup de Seguretat de la Informació

Participants