Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On (A,B)t-invariant subspaces having extendible Brunovsky bases

Autor
Compta, Albert; Ferrer, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
1997-04
Volum
255
Número
1-3
Pàgina inicial
185
Pàgina final
201
DOI
https://doi.org/10.1016/S0024-3795(96)00001-8 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0024379596000018 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants