Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The parameterization method for one-dimensional invariant manifolds of higher dimensional parabolic fixed points

Autor
Baldoma, I.; Fontich Julia, Ernest; De La Llave, R.; Martin, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete and continuous dynamical systems. Series A
Data de publicació
2007-04
Volum
17
Número
4
Pàgina inicial
835
Pàgina final
865
URL
http://www.aimsciences.org/journals/pdfs.jsp?paperID=2166&mode=full Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants