Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Orbits of unbounded energy in quasi-periodic perturbations of geodesic flows

Autor
Delshams, A.; De La Llave, R.; Martinez-seara, Tere
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Advances in mathematics
Data de publicació
2006-04
Volum
202
Número
1
Pàgina inicial
64
Pàgina final
188
URL
http://www.sciencedirect.com/science/journal/00018708 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants