Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Two new families of large compound graphs

Autor
Gomez, J.; Miller, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
networks (online)
Data de publicació
2006-02
Volum
47
Número
3
Pàgina inicial
140
Pàgina final
146
URL
http://www3.interscience.wiley.com/cgi-bin/abstract/112276011/ABSTRACT Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Gomez Marti, Jose  (autor)
  • Miller, Mirka  (autor)