Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Onion polygonizations

Autor
Abellanas, M.; Hernandez, G.; Hurtado, F.; Serra, O.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Information processing letters
Data de publicació
1996-03
Volum
57
Número
1
Pàgina inicial
165
Pàgina final
173
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Abellanas, Manuel  (autor)
  • Hernandez, G  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Serra Albo, Oriol  (autor)