Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Sequences of spanning trees and a fixed tree theorem

Autor
Aichholzer, O.; Aurenhammer, F.; Hurtado, F.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational geometry: theory and applications
Data de publicació
2002-01
Volum
21
Número
1-2
Pàgina inicial
3
Pàgina final
20
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants

  • Aichholzer, Oswin  (autor)
  • Aurenhammer, Franz  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)