Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The Largest Empty Annulus Problem

Autor
Díaz, J.; Hurtado, F.; Meijer, H.; Rappaport, D.; Sellarès, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of computational geometry and applications
Data de publicació
2003-08
Volum
13
Número
4
Pàgina inicial
317
Pàgina final
325
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants

  • Díaz Bañez, José Miguel  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Meijer, Henk G. E.  (autor)
  • Rappaport, David M.  (autor)
  • Sellarès Chiva, Joan Antoni  (autor)