Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Minimal Set of Constraints for 2D Constrained Delaunay Reconstruction

Autor
Devillers, O.; Estkowski, R.; Gandoin, P.; Hurtado, F.; Ramos, P.; Sacristán, V.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of computational geometry and applications
Data de publicació
2003-10
Volum
13
Número
5
Pàgina inicial
391
Pàgina final
398
Grup de recerca
CGA -Computational Geometry and Applications
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants

  • Devillers, O  (autor)
  • Estkowski, R  (autor)
  • Gandoin, P -M  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Ramos, P  (autor)
  • Sacristán Adinolfi, Vera  (autor)