Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Partitions of Complete Geometric Graphs into Plane Trees

Autor
Prosenjit, B.; Hurtado, F.; Rivera-Campo, E.; Wood, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Computational geometry: theory and applications
Data de publicació
2006-05
Volum
34
Número
2
Pàgina inicial
116
Pàgina final
125
DOI
https://doi.org/10.1016/j.comgeo.2005.08.006 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Book embedding, Book thickness, Complete graph, Convex graph, Crossing family, Geometric graph, Plane tree
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants

  • Prosenjit, Bose  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Rivera-Campo, Eduardo  (autor)
  • Wood, David R.  (autor)