Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Hamiltonicity and colorings of arrangement graphs

Autor
Felsner, S.; Hurtado, F.; Noy, M.; Streinu, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete applied mathematics
Data de publicació
2006-11
Volum
154
Número
17
Pàgina inicial
2470
Pàgina final
2483
Grup de recerca
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Felsner, S  (autor)
  • Hurtado Diaz, Fernando Alfredo  (autor)
  • Noy Serrano, Marcos  (autor)
  • Streinu, I  (autor)