Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the weak distance-regularity of Moore-type digraphs

Autor
Comellas, F.; Fiol, M.; Gimbert, J.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear and multilinear algebra
Data de publicació
2006-07
Volum
54
Número
4
Pàgina inicial
265
Pàgina final
284
DOI
https://doi.org/10.1080/03081080500423825 Obrir en finestra nova
URL
http://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/03081080500423825 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial

Participants