Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On high order linear systems: reachability and feedback invariants

Autor
Carriegos, M.; Diez-Machío, H.; Garcia-Planas, M.I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2006-03
Volum
413
Número
2-3
Pàgina inicial
285
Pàgina final
296
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2005.10.016 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/journal/00243795 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants