Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity of feedback and derivative feedback stratification

Autor
Garcia-Planas, M.I.; Tarragona, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of pure and applied mathematics
Data de publicació
2005-11
Volum
25
Número
4
Pàgina inicial
531
Pàgina final
540
URL
http://www.ams.org/msnmain?fn=305&pg1=JC&s1=INJPA Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants