Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Second order generalized linear systems. Structural invariants and controllability

Autor
Clotet, J.; Garcia-Planas, M.I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of pure and applied mathematics
Data de publicació
2006-05
Volum
27
Número
4
Pàgina inicial
465
Pàgina final
476
URL
http://www.ijpam.eu/contents/2006-27-4/3/3.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants