Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Controllability subspaces of Singular Systems

Autor
Garcia-Planas, M.I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of pure and applied mathematics
Data de publicació
2007-05
Volum
35
Número
4
Pàgina inicial
489
Pàgina final
494
URL
http://ams.math.uni-bielefeld.de/mathscinet/search/publdoc.html?pg1=ISSI&s1=251583&r=7 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals: estudi Geomètric

Participants