Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Rate constants in the spatial diffusion regime for a model based on the generalized langevin equation

Autor
Rey, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of chemical physics
Data de publicació
1996-02
Volum
104
Número
5
Pàgina inicial
1966
Pàgina final
1972
DOI
https://doi.org/10.1063/1.470951 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SIMCON - First-principles approaches to condensed matter physics: quantum effects and complexity

Participants