Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Cubic fields, a congruential criterion for Scholz's theorem and new real quadratic fields with 3-rank equal to 4

Autor
Diaz, F.; Llorente, P.; Quer, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Archiv der mathematik
Data de publicació
1988-08
Volum
50
Número
4
Pàgina inicial
356
Pàgina final
359
DOI
https://doi.org/10.1007/BF01190231 Obrir en finestra nova
URL
http://link.springer.com/article/10.1007/BF01190231 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants

  • Diaz Diaz, Francisco  (autor)
  • Llorente, Pascual  (autor)
  • Quer Bosor, Jordi  (autor)