Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On second order degree of graphs

Autor
Araujo-Pardo, G.; Balbuena, C.; Olsen, M.; Valencia, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Acta mathematica sinica, english series
Data de publicació
2012-01
Volum
28
Número
1
Pàgina inicial
171
Pàgina final
182
DOI
https://doi.org/10.1007/s10114-012-9343-8 Obrir en finestra nova
Paraules clau
K4--free graph, Second order degree, planar graphs
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants