Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

2-domination subdivision number of graphs

Autor
Atapour, M.; Sheikholeslami, S.; Khodkar, A.; Hansberg, A.; Volkmann, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
AKCE international journal of graphs and combinatorics
Data de publicació
2008
Volum
5
Número
2
Pàgina inicial
165
Pàgina final
173
URL
http://www.akcejournal.org/contents/vol5no2/index.htm Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Atapour, M.  (autor)
  • Sheikholeslami, S.  (autor)
  • Khodkar, A.  (autor)
  • Hansberg Pastor, Adriana  (autor)
  • Volkmann, Lutz  (autor)