Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Accés obert

1 a 2 de 2 resultats
 
  • Quasiperfect domination in trees  Accés obert

     Cáceres, José; Hernando, M.; Mora, M.; Pelayo, I. M.; Puertas, M. Luz
    Electronic notes in discrete mathematics
    Vol. 50, p. 439-444
    DOI: 10.1016/j.endm.2015.07.073
    Data de publicació: 2015-12-18
    Article en revista
    Carregant...
    Accés al text complet
  • On global location-domination in graphs  Accés obert

     Hernando, M.; Mora, M.; Pelayo, I. M.
    ARS Mathematica Contemporanea
    Vol. 8, num. 2, p. 365-379
    Data de publicació: 2015-05-29
    Article en revista
    Carregant...
    Accés al text complet