Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Accés obert

1 a 1 de 1 resultats
 
  • Improving shortest paths in the Delaunay triangulation  Accés obert

     Claverol, M.; Hernández-Peñalver, G.; Hurtado, F.; Sacristán, V.; Saumell, M.; Silveira, R.; Abellanas Oar, Manuel
    International journal of computational geometry and applications
    Vol. 22, num. 6, p. 559-576
    DOI: 10.1142/S0218195912500161
    Data de publicació: 2012
    Article en revista
    Carregant...
    Accés al text complet